Facebook
BikeFactory Logo

AKČNÍ KAMERY DRIFT

Život je zábava

Jsme prodejcem jedné z nejlepších značek akčních kamer - Drift. Akční kamery lze přidělat na helmu, lyže, motorku, auto... Jediným limitem využití je vaše fantazie. V BikeFactory máme skladem kompletní sortiment modelů. Pokud si chcete kameru vyzkoušet, nebo si ji vzít na jednorázovou akci, můžete využít naší půjčovnu.

Půjčovna akčních kamer Drift

Chystáte se na na výlet, závod, adrenalinovou akci nebo prostě něco, co chcete mít zaznamenáno z vlastního pohledu? Nebo si chcete kameru před koupí vyzkoušet?

Co půjčujeme?

Půjčujeme akční kameru Drift HD720. Podrobný český návod zde », ale nebojte, ovládání snadno pochopíte během 5ti minut.

Drift HD720

Drift HD720 je kompaktní odolná sportovní kamera, která nabízí HD (720p) rozlišení s širokým úhlem záběru 130°, LCD displej s živým náhledem a dálkové ovládání, objektiv otočný o 300°, 5Mpx foto režim, vestavěný mikrofon a ovládání v češtině. Vodotěsná do 0,5m. Součástí zápůjčky je 8GB paměťová karta, která umožní 3 hodiny záznamu v nejvyšší kvalitě. Kameru snadno přiděláte na helmu, lyžařské brýle, nohu, kolo, motorku, lyže, snowboard, loď, letadlo - možnosti využití jsou limitovány jen vaší fantazií.

Ceník - půjčovna

1 den 200 Kč
víkend 350 Kč
vratná záloha 3000 Kč

Podmínky zapůjčení zde »

Při koupi kamery, půjčovné zdarma !!!

Pokud se rozhodnete jakoukoliv kameru DRIFT do měsíce po první zápůjčce koupit, zaplacené poplatky za půjčení Vám z její prodejní ceny odečteme!

Vlastní tvorba !?

Tady je prostor pro vaše/naše kameramanské počiny natočené kamerami DRIFT. Váš příspěvek rádi zveřejníme, neváhejte nás kontaktovat. A možná bude i soutěž o nejlepší video :-).

Giant
Superior
Apache elektrokola
Felt
Cannondale
Fox
Endura
Troy Lee Designs
Five Ten
Castelli Cycling
Craft
Partneři:
Javornické okruhy
Strakonický deník